Skip to main content

Dwujęzyczna Szkoła oraz Przedszkole

Katowice ul. Stawowa 6

Zapisz się na dni otwarte

Maple Bear Katowice

Pierwsza dwujęzyczna szkoła podstawowa i przedszkole Maple Bear w Polsce mieści się w jednym z najpiękniejszych historycznych budynków w samym centrum Katowic przy ulicy Stawowej 6. Na kampus Maple Bear składają się: odrestaurowany budynek szkoły oraz budynek z dwoma salami gimnastycznymi. Plac pomiędzy nimi wypełni nowoczesny i bezpieczny plac zabaw. Celem remontu trwającego od stycznia 2023 r. było nie tylko odnowienie obu budynków, ale też dopasowanie ich do najwyższych standardów bezpieczeństwa i funkcjonalności, obowiązujących we wszystkich szkołach Maple Bear na świecie. W budynku szkolnym na dzieci i nauczycieli czekają już w pełni wyposażone w meble i pomoce naukowe klasy.

Rekrutacja dzieci z roczników 2014 - 2022

Transport

Odbiór i dowóz z siedziby firmy lub adresu domowego.

Czesne

Miesięczne czesne już od 2557 zł.

Immersja językowa

Zajęcia prowadzone w języku angielskim.

Program

Kanadyjski i polski program nauczania.

Grupy / klasy

Mała liczba dzieci w grupach.

Nauczyciele

Dwóch nauczycieli w każdej klasie.

Godziny otwarcia

Przedszkole i szkoła otwarte przez cały rok, od 7:30 do 17:30.

Zajęcia dodatkowe

Ekscytujące zajęcia pozalekcyjne, w tym Egurrola Dance Studio.

Czesne oraz plan lekcji na rok szkolny 2023/2024

Kochamy Maple Bear! Placówka jest bardzo czysta i bezpieczna. Wszyscy nauczyciele i pracownicy są przyjaźni i można powiedzieć, że naprawdę troszczą się o dzieci i dbają o ich dobre samopoczucie i bezpieczeństwo. Wspaniale jest patrzeć, jak nasz syn rośnie i uczy się z roku na rok. Wraca do domu śpiewając piosenki i opowiadając nam o wszystkich zabawnych rzeczach, które robił każdego dnia. Gorąco polecamy Maple Bear!

Maple Bear USA

Czuję się usatysfakcjonowana wiedząc, że Maple Bear to właściwa metoda edukacji dla mojego dziecka. Moje dziecko może być kreatywne i robić to, co lubi. Otrzymuje dobre wykształcenie, jest kochana i otoczona opieką. Ma możliwość rozwijania umiejętności komunikacji i pracy zespołowej w bezpiecznym i pełnym miłości środowisku z nauczycielami i kolegami z klasy.

Maple Bear Vietnam

Przedszkole jest spokojnym i pełnym miłości miejscem. Cały zespół jest serdeczny, profesjonalny i wspiera uczniów na każdym kroku. Podoba nam się również program Maple Bear, ponieważ dzieci uczą się poprzez doświadczenie i głębsze zrozumienie, a nie tylko zapamiętywanie. Uwielbiamy to miejsce i wszystko, co się z nim wiąże, i bez wahania wystawiłbym najwyższą możliwą ocenę. Dziękujemy Maple Bear!

Maple Bear Bulgaria

Program szkoły oraz nauczyciele są opiekuńczy i zachęcający, dzięki czemu moje nieśmiałe dziecko wyrosło na pewną siebie, dwujęzyczną i elokwentną dziewczynkę!

Maple Bear Singapore

Przedszkole

Dwujęzyczne przedszkole Maple Bear oferuje programy dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat. Program nauczania oparty jest na podejściu bazującym na zabawie, co pomaga dzieciom uczyć się poprzez eksplorację i odkrywanie. Ta wysokiej jakości edukacja jest doskonałą podstawą dla ich przyszłego sukcesu akademickiego i osobistego.

Szkoła podstawowa

Maple Bear stworzył doskonały, praktyczny program nauczania w każdym z przedmiotów, oparty na sprawdzonym kanadyjskim podejściu do nauki i wychowania. Dwujęzyczna szkoła podstawowa Maple Bear zachęca do rozwijania podstawowych umiejętności dziecka w zakresie czytania, liczenia, nauki, technologii, analizy, rozwiązywania problemów, przetwarzania informacji i informatyki.
Więcej informacji

Statut Przedszkola

Statut Szkoły