Skip to main content
Stawowa 6
Stawowa 6
Stawowa 6
Katowice
Katowice
Katowice

Maple Bear Katowice

Pierwsza dwujęzyczna szkoła podstawowa i przedszkole Maple Bear w Polsce powstają w Katowicach w historycznym budynku szkolnym przy ulicy Stawowej. Dzięki Maple Bear budynek po latach przerwy wróci na mapę edukacyjną miasta po latach przerwy w zupełnie nowej odsłonie. Aktualnie trwa remont budynku, aby spełniał najwyższe standardy bezpieczeństwa i był zgodny ze standardami Maple Bear, obowiązującymi w szkołach na całym świecie. Planowany początek rozpoczęcia działalności naszych placówek w Katowicach: 1 września 2023. Kolejne szkoły Maple Bear rozpoczną działalność w 2024 r. we Wrocławiu, Krakowie i Warszawie. Rekrutacja rozpocznie się po uzyskaniu wpisu do ewidencji placówek oświatowych prowadzonej przez Prezydenta Miasta Katowice, ale już dziś zapraszamy do zapoznania się z filozofią i metodologią Maple Bear.

Przedszkole

Dwujęzyczne przedszkole Maple Bear oferuje programy dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat. Program nauczania oparty jest na podejściu bazującym na zabawie, co pomaga dzieciom uczyć się poprzez eksplorację i odkrywanie. Ta wysokiej jakości edukacja jest doskonałą podstawą dla ich przyszłego sukcesu akademickiego i osobistego.

Szkoła podstawowa

Maple Bear stworzył doskonały, praktyczny program nauczania w każdym z przedmiotów, oparty na sprawdzonym kanadyjskim podejściu do nauki i wychowania. Dwujęzyczna szkoła podstawowa Maple Bear zachęca do rozwijania podstawowych umiejętności dziecka w zakresie czytania, liczenia, nauki, technologii, analizy, rozwiązywania problemów, przetwarzania informacji i informatyki.
Więcej informacji

Galeria

Czesne oraz plan lekcji na rok szkolny 2023/2024

Oferty pracy

Pracując z nami stajesz się częścią globalnej sieci edukacyjnej i będziesz współpracować z kolegami z Maple Bear na całym świecie. Zapewniamy atrakcyjne stanowiska w kreatywnym i innowacyjnym środowisku edukacyjnym, stały rozwój zawodowy i wsparcie ze strony kanadyjskiego zespołu ekspertów edukacyjnych.

Zapisy do placówki

Szkoły Maple Bear są działają jako lokalne szkoły zgodne z krajowymi przepisami edukacyjnymi.  Nasze placówki działają jako szkoły niepubliczne i oferują autorski program nauczania, będący połączeniem polskiej podstawy programowej z programem i metodologią kanadyjską.