Skip to main content

Dwujęzyczna Szkoła oraz Przedszkole

Wrocław, Tadeusza Kościuszki 84

Zapisz się na dni otwarte

Maple Bear Wrocław

Już we wrześniu 2024 r. we Wrocławiu otwieramy drugą po Katowicach polsko-kanadyjską szkołę i przedszkole Maple Bear. Szkoła będzie się mieścić w historycznym budynku szkolnym przy ulicy Kościuszki 84, w którym wcześniej mieściła się szkoła podstawowa, a w latach 70. Internat. W pamięci mieszkańców Wrocławia adres ten kojarzy się jednak z działającą od roku 1998 Wrocławską Szkołą Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Po jej zamknięciu budynek trafił do sieci Maple Bear i już od kilku miesięcy trwają w nim prace remontowe, aby dzieci mogły bezpiecznie i komfortowo uczyć się i bawić zgodnie ze światowymi standardami Maple Bear. Wczesną wiosną po zakończeniu remontu zaprosimy Państwa na pierwsze dni otwarte podczas których przedstawimy naszą kadrę, ofertę edukacyjną i unikalną metodologię, w której łączymy polską i kanadyjską podstawę programową. Już dziś można uzyskać więcej informacji na temat rekrutacji do Maple Bear we Wrocławiu, umawiając się na spotkanie z naszymi przedstawicielami.

Rekrutacja dzieci z roczników 2015 - 2022

Czesne Przedszkole

Miesięczne czesne już od 3200 zł.

Czesne Szkoła

Miesięczne czesne już od 3800 zł.

Język Angielski

Nauka metodą pełnej immersji.

Program

Kanadyjski i polski program nauczania.

Grupy / klasy

Mała liczba dzieci w grupach.

Nauczyciele

Dwóch nauczycieli w każdej klasie.

Godziny otwarcia

Przedszkole i szkoła otwarte przez cały rok, od 7:30 do 17:30.

Szkolny transport dzieci

Jako usługa dodatkowa.

Czesne oraz plan lekcji na rok szkolny 2024/2025

Nasza pięcioletnia córka rozpoczęła swoją przygodę z edukacją w Maple Bear, i nie możemy być bardziej zadowoleni. Już od pierwszych dni zauważyliśmy ogromne zaangażowanie ze strony zarówno nauczycieli, jak i personelu administracyjnego. Obecnie widzimy, jak system edukacji proponowany przez Maple Bear wpływa na rozwijanie umiejętności, budowanie samodzielności i otwartości na światowe perspektywy. Jest to decyzja, która z pewnością przyczyni się do rozwoju naszej córki, i gorąco polecamy Maple Bear każdemu rodzicowi. Dziękujemy!

Maple Bear Katowice - Konrad D.

Usługa transportu dzieci do szkoły jest dla nas bardzo dużym udogodnieniem. Nasze dzieci też bardzo lubią jeździć busikiem i codziennie rano czekają aż nadjedzie!

Maple Bear Katowice - Aleksandra C.

Oprócz zaangażowanych nauczycieli, świetnych udogodnień oraz praktycznej nauki na świeżym powietrzu, to przede wszystkim serdeczne i opiekuńcze środowisko jest dla mnie najważniejszym elementem. Moja córka nabrała pewności siebie, stała się bardziej niezależna, łatwiej nawiązuje przyjaźnie, a jej umiejętności społeczne znacząco się rozwinęły. Jestem niezmiernie szczęśliwa i nie mogłabym być bardziej zadowolona. To zdecydowanie jedna z najlepszych decyzji, jakie podjęliśmy. Całym sercem polecam Maple Bear wszystkim moim znajomym i rodzinie. Dziękuję!

Maple Bear Katowice - Asia P.

Dzisiaj w szkole było super! W mojej starej szkole lubiłem tylko matematykę, a w tej szkole wszystkie zajęcia mi się podobają.

Maple Bear Katowice - Igor W.

Kochamy Maple Bear! Placówka jest bardzo czysta i bezpieczna. Wszyscy nauczyciele i pracownicy są przyjaźni i można powiedzieć, że naprawdę troszczą się o dzieci i dbają o ich dobre samopoczucie i bezpieczeństwo. Wspaniale jest patrzeć, jak nasz syn rośnie i uczy się z roku na rok. Wraca do domu śpiewając piosenki i opowiadając nam o wszystkich zabawnych rzeczach, które robił każdego dnia. Gorąco polecamy Maple Bear!

Maple Bear USA

Czuję się usatysfakcjonowana wiedząc, że Maple Bear to właściwa metoda edukacji dla mojego dziecka. Moje dziecko może być kreatywne i robić to, co lubi. Otrzymuje dobre wykształcenie, jest kochana i otoczona opieką. Ma możliwość rozwijania umiejętności komunikacji i pracy zespołowej w bezpiecznym i pełnym miłości środowisku z nauczycielami i kolegami z klasy.

Maple Bear Vietnam

Przedszkole jest spokojnym i pełnym miłości miejscem. Cały zespół jest serdeczny, profesjonalny i wspiera uczniów na każdym kroku. Podoba nam się również program Maple Bear, ponieważ dzieci uczą się poprzez doświadczenie i głębsze zrozumienie, a nie tylko zapamiętywanie. Uwielbiamy to miejsce i wszystko, co się z nim wiąże, i bez wahania wystawiłbym najwyższą możliwą ocenę. Dziękujemy Maple Bear!

Maple Bear Bulgaria

Program szkoły oraz nauczyciele są opiekuńczy i zachęcający, dzięki czemu moje nieśmiałe dziecko wyrosło na pewną siebie, dwujęzyczną i elokwentną dziewczynkę!

Maple Bear Singapore

Wszyscy nasi dotychczasowi rodzice, polecą Maple Bear innym.

Wyniki Ankiety wśród rodziców Maple Bear Katowice

Przedszkole

Dwujęzyczne przedszkole Maple Bear oferuje programy dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat. Program nauczania oparty jest na podejściu bazującym na zabawie, co pomaga dzieciom uczyć się poprzez eksplorację i odkrywanie. Ta wysokiej jakości edukacja jest doskonałą podstawą dla ich przyszłego sukcesu akademickiego i osobistego.

Szkoła podstawowa

Maple Bear stworzył doskonały, praktyczny program nauczania w każdym z przedmiotów, oparty na sprawdzonym kanadyjskim podejściu do nauki i wychowania. Dwujęzyczna szkoła podstawowa Maple Bear zachęca do rozwijania podstawowych umiejętności dziecka w zakresie czytania, liczenia, nauki, technologii, analizy, rozwiązywania problemów, przetwarzania informacji i informatyki.
Więcej informacji

Misja

Misją Maple Bear jest zapewnienie systemu nauczania skoncentrowanego na uczniu w bezpiecznym, pewnym i stymulującym środowisku, które przygotowuje uczniów do sukcesu na poziomie ponadpodstawowym i które zaszczepia pasję do uczenia się przez całe życie.

Wizja

Naszą wizją jest zapewnienie wysokiej jakości edukacji opartej na kanadyjskiej filozofii i najlepszych praktykach, która spełnia oczekiwania rodziców z całego świata i jest zgodna z lokalnymi przepisami edukacyjnymi.